Jak zostać kilkumiesięczną modelką?

Świat mody dziecięcej pochłania wszystkie świeżo upieczone mamy. Na każdym kroku producenci ubrań dziecięcych zachęcają słodkimi reklamami, na których możemy zobaczyć uśmiechnięte maluszki w przeróżnych kreacjach.
Kiedy rodzi się dziewczynka jej garderoba już od pierwszych dni pęka w szwach. Babcie, ciocie, kuzynki, czy znajomi dla nowo narodzonego uroczego bobasa, są wstanie kupić najpiękniejszą sukieneczkę w pobliskiej Galerii Handlowej. Maluszek "wskakuje" w to cudo i w kilka sekund zamienia się w dwutygodniową modelkę. Mamy to!!! Jedna sukienka, kilkudniowy maluszek i.... 10000 fotek z tym samym ujęciem. Jedni się śmieją, inni rozczulają. My wiemy jedno, te zdjęcia i ta chwila będzie wspominana przez rodzinę i najbliższych całe życie. Tak tworzy się magia chwili.

Dzisiaj przedstawiamy Edytę, która dzięki takiemu spotkaniu, pod wpływem impulsu, stworzyła unikalną kolekcję sukienek do chrztu i wizytowych dla małych księżniczek.

Zapytana o to, jak powstał pomysł na to przedsięwzięcie z uśmiechem na ustach odpowiada:
"Był marzec 2016. Odwiedziłam przyjaciółkę, która kilka dni temu chrzciła swoją kilkumiesięczną córeczkę. Pokazała mi sukienkę, którą zakupiła do chrztu. Była urocza. Wtedy przypomniałam sobie, jak będąc kilkunastoletnią dziewczyną lubiłam tworzyć własne projekty sukienek i szyć. Były to lata 1994-1999, kiedy to w sklepach odzieżowych trudno było znaleźć unikatowe ciuszki dla nastolatek, ale i dla maluszków. Patrząc na tę sukieneczkę pomyślałam sobie, że mogłabym powrócić do mojej dawnej pasji i zacząć tworzyć modne projekty sukienek dla dziewczynek. To miał być zwrot w mojej karierze zawodowej, która dotychczas przez kilkanaście lat przebiegała w wielkich korporacjach. Od postanowienia do spełnienia marzeń upłynęło kilka miesięcy. W kwietniu 2017 roku otworzyłam firmę i sklep internetowy z własną marką odzieżową.".

Sukienki możecie zobaczyć:
Sklep internetowy My First Dress: https://myfirstdress.pl
Fanpage na FB: https://www.facebook.com/myfirstdress/
Instagram: https://www.instagram.com/my_first_dress_eco/

Sukienki szyte są w Polsce. W projektach wykorzystano certyfikowane, wysokiej jakości tkaniny, bezpieczne i przyjazne dla skóry dzieci (w wewnętrzną stronę tkaniny wszywana jest tkanina bawełniana z certyfikatem OEKO-TEX Standard 100, aby dzieci czuły miękkość i delikatność na skórze).

Aktualnie w sklepie internetowym dostępna jest kolekcja sukienek satynowych z długim rękawem. Wkrótce pojawi się kolekcja letnich sukienek satynowych. Sukieneczki idealne są na różne uroczystości: przyjęcia rodzinne, wesela, śluby, chrzty.