Niemowlak

Mała książeczka o ważnych sprawach, czyli "Mamo siku".

Dzisiaj przedstawiamy książeczkę, która wspomaga trening czystości. "Nocnik nad nocnikami" autorstwa A. Frankel wśród dzieci wzbudza duże zainteresowanie, a wśród rodziców rozbawienie.
Jej główną bohaterką w wersji dla dziewczynek jest Basia, która staje przed dużym wyzwaniem. Autorka w zabawny i ciekawy sposób pokazuje jak szybko uporać się z trudną sztuka jaką jest robienie siusiu i kupki do nocniczka.
"Basia, tak jak ty, ma ciało z wieloma pięknymi i praktycznymi narządami.
Głowę do myślenia.
Oczy do patrzenia.
Uszy do słuchania.

Skuteczne triki dla świeżo upieczonej mamy.

Po 9 miesiącach oczekiwania stykasz się z rzeczywistością. Poród, pobyt w szpitalu, widok upragnionego maluszka; jego zapach i "te małe cudowne rączki".
Euforia miesza się ze zmęczeniem, łzy z uśmiechem. Nadchodzi ten moment kiedy już jesteście gotowi do wyjścia ze szpitala. Cieszysz się jak szalona, pokażesz maleństwu "odpicowany" pokoik, który czekał na nie przez te wszystkie dni.
Jesteś TY, On (przerażony i zarazem szczęśliwy tatuś) i... upragniony owoc Waszej miłości... Przyjeżdżacie do domu cieszycie się sobą i chwilami z maleństwem.

Jaki kolor oczu będzie miało Twoje dziecko?

Poniżej podajemy prawdopodobieństwo odziedziczenia koloru oczu w procentach sugerując się kolorem oczu rodziców dziecka:

1. Oboje rodziców ma niebieskie oczy:
- zielone 1%
- niebieskie 99%

2. Oboje rodziców ma brązowe oczy:
- brązowe 75%
- zielone 19%
- niebieskie 6%

3. Jedno z was zielonookie, drugie niebieskookie:
- niebieskie 50%
- zielone 50%

4. Jedno z was brązowookie, drugie niebieskookie:
- brązowe 50%
- niebieskie 50%

Wybierasz się z dzieckiem na basen? Oto 7 najpotrzebniejszych gadżetów.

Każde dziecko marzy o tym, by móc popływać w basenie. Zwłaszcza w okresie letnich wakacji. Nierzadko podczas "wypasionych" wczasów nasze pociechy zamiast zabaw na plaży wybierają pluskanie się w hotelowym basenie.
Dlatego pakując się na letni wyjazd, zastanów się czy posiadasz odpowiednie gadżety, które pozwolą Twojemu dziecku na bezpieczne zabawy w basenie. A Tobie na spokojny relaks na leżaku.

Strony